İzmir Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Etiket: İzmir Yüzme Havuzu Fiyatları

Maxfit Spor Salonu Yüzme Havuzu

2200 m2’lik spor salonumuz son teknoloji aletlerle donatılmış bir şekilde sizin spor yapmanız için hazır. Sporunuzun sonunda rahatlamak ve dinlenmek için kapalı yüzme havuzumuzu kullanabilirsiniz.

(0)
İncele

Gümlüdür Yalı Castle Aquapark Yüzme Havuzu

Her yaştan ve her kesimden insana hitap eden ve Orta çağ kale teması baz alınarak inşa edilen Yalı Castle’da 5 metre ile 118 metre arası değişen kaydırak ve tüplerimizden kayarak eğlencenin doruk noktasına ulaşabilirler.

(0)
İncele

Fit Park Spor Salonu Yüzme Havuzu

Salonumuzda sporunuzu yaptıktan sonra günün yorgunluğunu atmak için istediğiniz vakitlerde açık havuzumuzdan faydalanabilirsiniz. Kadınlar isterlerse eğer kadınlara özel havuzumuzdan’da yararlanabilirler.

(1)
İncele

Egeland Aquapark Yüzme Havuzu

650 kişilik havuzumuz ve 300 kişilik restaurantımızla sizlere hem yüzme imkanı, hem düğün organizasyonu yapabilme imkanı tanıyoruz. Ayrıca isterseniz piknik alanımızdan’da faydalanabilirsiniz.

(0)
İncele

Celal Atik Spor Salonu Yüzme Havuzu

Büyükşehir Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından atanan antrenörler ile haftada 2 gün olmak üzere çocuklara, engellilere cuma günü ücretsiz bir şekilde, hafta sonları ise yetişkinlere yüzme dersleri vermektedir.

(0)
İncele

Bayraklı Yüzme Havuzu

Bayraklı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü tarafından işletilen havuz engellilere, çocuklara ve yetişkinlere yüzme kursu vermektedir. İsteyen vatandaşlarımız havuzunu serinlemek ve yüzmek amacıyla kullanabilir.

(0)
İncele

Atatürk Yüzme Havuzu

İzmir Alsancak’da hizmet veren Atatürk Yüzme Havuzu, 2 adet havuza sahiptir.Birisi kapalı, birisi açık olmak üzere 2 ye ayrılmıştır. Açık Havuz tam olimpik, kapalı havuz yarı olimpiktir.

(0)
İncele

Aquapolis Yüzme Havuzu

Torbalı Belediyesine ait havuzda, işinde uzman cankurtaranlar görev yapacak. Havuz Çarşamba günleri sadece kadınlara hizmet vermektedir. Yüzme havuzu ve aktivite tesislerinde yüzme yarışları da yapılacak. Havuz hafta içi 13:00 ile 18:00 arası, hafta sonu 10:00 ile 18:00 arası hizmet vermektedir.

(0)
İncele

Aquba Aquapark Yüzme Havuzu

İzmir Güzelbahçe de aynı anda 500 kişiye hizmet verebilen Aquaba Aquapark 6 farklı kaydırağı, 2 tane çocuk kaydırağı ve 2 tane yarı olimpik yüzme havuzuyla size eğlenceli dakikalar yaşatıyor. Aquba Aquapark 10:00 ve 18:00 saatleri arası hizmet vermektedir.

(0)
İncele

Aqua Fantasy Yüzme Havuzu

Ünlü bir ABD firmasının projesi olan Aqua Fantasy, 5000 kişilik kapasitesi ile eğlence havuzları ve kaydırakları ile size mükemmel bir gün geçirmeyi vaad ediyor. 10:00 – 18:00/19:00 saatle arası hizmet vermektedir.

(0)
İncele